Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Údajnou milenku Prachaře nahradí v televizi česká herečka. Kdo sebral hozenou rukavici?

Zdroj:
+ Dalších 42 fotografií
co se to děje?
Tak to jsou ale pořádné změny! Herečka Diana Mórová (49) strávila v křesle porotce show Česko Slovensko má talent uplynulé tři ročníky. Jenže jde z kola ven. V nejnovějším vydání úspěšného pořadu ji však překvapivě nahradí známá česká herečka!

Mórovou, která podle slovenských novinářů měla mít mileneckou avantýru s českým hercem Jakubem Prachařem (36), si diváci pořadu Česko Slovensko má talent zamilovali. V novém ročníku dojde k velké změně. Mórovou nahradí česká herecká legenda Jiřina Bohdalová (88).

Nejde ale o definitivní konec, ale jen dočasný prohoz. Bohdalovou měl paradoxně na její premiérovou účast dohodit další z porotců Jakub Prachař, se kterým se měla Mórová spustit a kvůli tomu Prachař prochází manželskou krizí

"Zavinil to Kuba. Ten to rozhodl. On je rychlejší než já, a to já jsem velmi rychlá. Zavolal mi a já jsem už jen kývla, že ano, beru, " řekla Novému Času Bohdalová, která se během dvou epizod snažila být spravedlivou porotkyní. "Přiznám se, že se spoléhám na Jara Slávika, neboť ten je tu vedoucí," dodala s tím, že ona sama má talent na všechno - kromě zpěvu.

Související články

Další články