Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Učitelku si spletli s modelkou: Stala se z ní módní ikona!

Lyn Slater v akci.
+ Dalších 7 fotografií
To si takhle jdete v New Yorku za kámoškou, když tu se na vás najednou vrhnou fotografové módních magazínů. Přesně to se stalo profesorce Lyn Slater, když se chystala na oběd. V tu dobu totiž probíhal Fashion Week a ona byla oblečená tak šik, že ihned zaujala všechny novináře.

Lyn to nakoplo a po téhle zkušenosti si založila svůj blog. Začaly ji oslovovat módní agentury a zastupuje ji Elite London. Fotila pro Mango nebo Uniqlo. Je jí 63 let, ale to jí nebrání, aby si dál plnila svoje sny.

Naopak má plné zuby připomínek k tomu, co se pro takový a makový věk hodí a co už ne. „Důležité je, že se v tom cítíte dobře. Když to umíte nosit, můžete si dovolit skoro všechno,“ říká Lyn.

Myslí si, že starší ženy jsou diskriminovány nejen v módě, ale i běžném životě. Sama se snaží být příkladem toho, že nic není nemožné. Na sociálních sítích má desítky tisíc sledujících a jejich počet neustále roste.

Tahle učitelka rozhodně nepatří do starého železa.

Mohlo by vás zajímat

Další články