Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Učitelka ze školky na pražském Chodově má koronavirus. Její znovuotevření je v ohrožení

Učitelka ze školky na pražském Chodově má koronavirus. Její znovuotevření je v ohrožení
Zdroj: Profimedia.cz
koronavirus
Další pražská školka se potýká s problémy v souvislosti s koronavirem. Učitelka z Chodova se nakazila nemocí covid-19 a všechny její kolegyně a kolegové museli do karantény. V pondělí o tom rodiče informovala ředitelka Mateřské školy Blatenská. Školka měla fungovat už od příštího týdne.

Koronavirus zpozdí otevření další mateřské školy v Praze. Celý pedagogický sbor školky na Chodově musel do karantény, protože u jedné z učitelek se potvrdila nákaza.

„Je nám to moc líto, ale nemáme pro vás dobrou zprávu. Včera večer jsme se, bohužel, dozvěděli, že jedna z našich učitelek má potvrzený covid-19,“ informovala v pondělí ředitelka Alena Pobudová. Na potíže upozornil portál Blesk.cz.

Školka měla otevírat už příští týden, už teď je ale jisté, že rodiče z Prahy 11 se svými ratolestmi zůstanou doma ještě o něco déle. Do konce týdne laboratoře otestují všechny zaměstnance, definitivní rozhodnutí o obnovení provozu bude na hygienicích.

Není to poprvé

Pokud se nákaza potvrdí byť u jediné další učitelky, karanténa se všem jejím kolegyním ještě prodlouží.

Komplikace spojené s koronavirem řeší i školka v pražském Suchdole. Nemoc covid-19 tam mají už dvě děti, celá třída Medvědů tak skončila až do 29. května v karanténě.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy