Katia (22) se živila jako prostitutka. Na tom by asi nebylo nic divného, kdyby u toho ještě neučila ve škole. To už tak dohromady nejde. Jenže si nedávala bacha a stalo se něco, co si jen tak neodpustí.

Katia je velmi krásná žena. A kromě toho, že učí v mateřské škole v ruském Kaliningradu, po nocích si vylepšuje svoji finanční situaci. Poskytuje sexuální služby za peníze. Za jeden sex si vydělá zhruba tisíc korun. A když zvládne několik mužů do týdne, má určitě větší plat než učitelka za celý jeden měsíc.

Jenže měla velkou smůlu. Jeden zákazník si ji natočil při sexuálních hrátkách a celý záznam zveřejnil na YouTube. Celé video způsobilo poprask. Katia je na něm v krajkovém prádle při intimní chvíli. A to se řediteli školy moc nelíbilo.

Katia si ale myslí, že po tom, co dělá po nocích, nikomu nic není a je to její soukromá věc. Práce prostitutky nějak nezasahuje do její práce učitelky a nikde o tom ani nemluví. A hlavně. Je svobodná, bezdětná, nezávislá a prakticky si může dělat, co se jí zachce.

Školce se to ale nelíbí a zahájila s ní disciplinární řízení. Katia je z celé situace rozhořčená a svého zákazníka chce žalovat! Jestli jí školka propustí, nebo ne, zatím není jasné. Ale nejspíš si bude muset hledat jinou práci.