Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Učitelka zakázala dívce jít na záchod a odkázala ji na kbelík. Ta pak vysoudila neuvěřitelných 30 milionů!

Učitelka nechtěla pustit studentku na záchod a odkázala ji na kbelík.
Zdroj: profimedia.cz
Chtěla si odskočit v hodině na toaletu, učitelka ji ale odkázala na kbelík, do kterého se měla vymočit. Studentka střední školy v San Diegu v Kalifornii ji zažalovala a vyhrála!

V roce 2012 si chtěla 14letá dívka v hodině jen odskočit na záchod. Její učitelce se to ale nelíbilo a přinutila ji ulevit si do kbelíku v šatně, která byla spojená se třídou. O případu informovala britská BBC.

Dívka to nemohla pochopit a zhroutila se. Od té doby má psychické problémy a z hrůzného zážitku se nemůže vzpamatovat. „Něco takového by se čtrnáctileté dívce, která právě nastoupila do školy, nemělo stát,“ řekl obhájce studentky Brian Watkins. Kvůli tomu, že ji ponižovali, musela už dvakrát změnit školu. Chodí kvůli tomu na terapii.

Učitelka se ale brání, že vyučovací hodina trvala jen 25 minut a chození na toaletu v tak krátkém čase je zakázáno. Proto jí řekla, ať se vymočí do kbelíku. V tu chvíli jí to přišlo jako ten nejlepší nápad.

Rodina dívky na školu podala žalobu a vysoudila neuvěřitelných 30 milionů korun a ještě se jí škola musela omluvit. Učitelka odešla na placené volno, později se už do školy nevrátila.

Související články

Další články