Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

UČITELKA Z PEKEL: Podívejte se, co za nechutnost chtěla po holčičce!

+ Dalších 5 fotografií
Zvrácená učitelka (40) fyzicky týrala batolata, o která se měla ve školce starat. Místo toho je mlátila a řvala na ně. Za to teď půjde bručet!

Bezcitná zrůda a zaměstnankyně ve školce se chovala k dětem opravdu odporně. Její chování bylo zaznamenáno na kameru a teď děsí celý svět.

Učitelka v Jižní Africe má teď co vysvětlovat. Na videích, které kolují internetem, je jasně vidět, že učitelka fyzicky napadala nebohé děti. Na nahrávkách jsou zaznamenány opravdu strašné momenty, kdy děti musely neskutečně trpět. Nechybí na nich pláč, ale ani řev učitelky. Když zrovna nešlape jednomu z batolat na hlavu, tak mlátí jiné, protože se poblinkalo. Ano, zbila malou holčičku kvůli tomu, že se pozvracela. Pořádně jí za to naplácala a ještě to děvčátko nutila uklízet.

Rodiče dětí byli velmi rozrušeni poté, co viděli nahrávky. Většina z nich děti ze zařízení okamžitě přesunula jinam. Pekelná učitelka má 7. května 2019 stanout před soudem a jistě jí za její hrůzné chování čeká vysoký trest.

Související články

Další články