Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Učitelka z Pardubic zveřejnila fotku orálního sexu s partnerem: Dostala okamžitý vyhazov!

Zdroj: profimedia
Někteří lidé by si měli dávat pozor na to, jaké fotky zveřejňují na sociálních sítích. Své o tom ví učitelka z Pardubic, která se za každou cenu chtěla pochlubit fotkou orálního sexu se svým partnerem na Instagramu. Když se to dozvědělo vedení školy, dostala žena okamžitý vyhazov.

„Sedmnáctého května jsme obdrželi stížnost na nevhodné chování jedné z třídních učitelek v průběhu výuky a také na její aktivitu na sociálních sítích,“ sdělil portálu iDnes.cz náměstek ústředního školního inspektora Ondřej Andrys.

Jedno špatné rozhodnutí a můžete přijít o práci. Učitelka z Pardubic se chtěla pochlubit na Instagramu svým známým odvážnou fotkou, na které jí přítel provádí orální sex. V tu chvíli nejspíše netušila, že její chování může mít nedozírné následky.

Fotky na sociálních sítích si totiž někdo všiml a informoval o chování učitelky vedení školy. Vedení školy se bez milosti rozhodlo, že ženu vyhodí. „Muž noří hlavu do jejího poodhaleného klína, přičemž ona fotí na mobil odraz této scény v zrcadle,“ informuje iDnes.cz.

Žena se obrátila s pomocí na právníky, ale není jisté, zda jí to k něčemu bude.

Související články

Další články