Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Učitelka spala se svým žákem a vdala se za něj: Osud ji potrestal smrtí na rakovinu

Učitelka spala se svým žákem a vdala se za něj: Osud ji potrestal smrtí na  rakovinu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
učitelka
Bývalá učitelka Mary Kay Letourneau, která byla obviněna ze znásilnění svého studenta, odseděla si 7 let ve vězení a pak se za něj vdala, zemřela ve věku 58 let na rakovinu. Vili Fualaau (37), kterému bylo v době, kdy měl se svou učitelkou poměr, pouhých 13 let, se o ni staral v posledních těžkých měsících jejího života. O smrti Mary Kay informovali její právníci.

Psal se rok 1997, když byla učitelka ze Seattlu jménem Mary Kay Letourneau obviněna ze znásilnění svého studenta. Vili Fualaau by byl obyčejný třináctiletý chlapec, kdyby se nezamiloval do své učitelky a jejich případ následně neupoutal pozornost celého světa.

Když Mary Kay čekala na svůj rozsudek, přivedla na svět dceru, kterou zplodila právě s Vilim. Následně si odseděla 7 let ve vězení a když se dostala na svobodu, ve vztahu se svým bývalým studentem pokračovala. Zapovězená láska vedla k sňatku a Letourneau pak svému muži porodila druhou dceru.

Mary Kay a Vili žili spokojeným rodinným životem, během kterého se museli jen čas od času vypořádávat s přílišnou pozorností veřejnosti. O jejich příběhu vzniklo několik dokumentů a dokonce i snímek s názvem Americká dívka.

Rakovina Mary Kay Letourneau

Jakkoliv vypadal vztah mezi bývalou učitelkou a jejím studentem dlouhá léta idylicky, v roce 2017 požádal Vili Fualaau o rozvod. Od své manželky odešel, když se ale dozvěděl, že trpí rakovinou ve čtvrtém stádiu, vrátil se, aby o ni pečoval.

Smrt Mary Kay oznámili americkým médiím její právníci. Poslední chvíle života strávila právě s Vilim, který je nyní na výchovu dvou společných dcer sám.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy