Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Učitelka se nervově zhroutila poté, co ji opakovaně šikanovali rodiče dětí! Školu hlídají strážníci

Učitelka se nervově zhroutila poté, co ji opakovaně šikanovali rodiče dětí! Školu hlídají strážníci
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další

Učitelka z Děčína rozhodně nemá štěstí na práci. Kantorka ze základní školy v děčínské části Boletice se zhroutila a je na nemocenské poté, co nevydržela slovní útok rodičů. Útoky ve škole byly časté a rodiče stále ve větší míře napadali učitele. Školu hlídají strážníci a do budovy nesmí bez dozoru vstoupit žádný z rodičů.

Boletickou školu navštěvuje pět stovek žáků. Nejvíce dětí chodí ze sídliště, které je proslulé tím, že se do něj nastěhovali nepřizpůsobiví občané Shodou okolností je v blízkosti školy mimo jiné i Výchovný ústav pro mládež.

"V naší škole byly s jejich dětmi vždycky větší problémy než jinde, ale už se to stírá. Problémy mají i jiné školy ve městě. Normální lidé z Děčína odcházejí a místo nich se nepřizpůsobiví stěhují ze sídlišť i do centra," vyjádřil se ředitel školy Hauzírek pro idnes.cz.

Na boletickém sídlišti se vyskytují převážně Romové. Místo hlídají romští asistenti prevence kriminality, které určila městská policie. Podle ředitele je díky nim kolem školy klid.

Nicméně do areálu školy nesmí vstoupit žádný z rodičů, pokud nemají předem domluvenou schůzku.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy