Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Učitelka predátorka: „Sex jsme měli 50krát a pak mi řekla, že je těhotná,“ vypověděl zničený chlapec

Caroline Berriman vyvázla s velmi mírným trestem.
Zdroj: facebook.com
Doslova si ho pěstovala. Tak byl popsán vztah Caroline Berriman (30) ke studentovi, který přiznal, že následky sexuálního zneužívání si ponese do konce života. V kontextu jeho emotivní výpovědi pak ještě více šokuje rozhodnutí soudu.

Vzhledem k ostatním případům zneužívání mladistvých učitelkami, o kterých jsme vás v minulosti informovali, bychom očekávali, že si Caroline alespoň nějakou dobu posedí ve vězení. Jenže opak je pravdou.

Propuštěná asistentka učitele dostala pouze dvouletou podmínku a 250 hodin veřejně prospěšných prací. Její chování je přitom jen těžko rozlišitelné od Jennifer Fichter (30), která stráví ve vězení 22 let.

Caroline navázala vztah s tehdy patnáctiletým teenagerem krátce po nástupu do manchesterské střední školy Abrahama Mosse. Následujících pět měsíců sice vydržela abstinovat, ale po prvním sexu už s chlapcem spala zcela běžně.

„Celkem jsme spolu během těch několika měsíců spali tak padesátkrát,“ uvedl nyní již 17letý teenager v rozhovoru pro The Sun.

Vztah zašel až tak daleko, že dvouletá dcerka krásné Angličanky začala jejímu milenci říkat tati. V tu dobu navíc učitelka ještě otěhotněla.

„Takové věci mě poznamenaly na celý život,“ uvedl zdrcený teenager.

O vztahu se nakonec dozvěděla chlapcova matka a ta vyhrožovala, že pokud to neskončí, zavolá policii. Teenager se s Caroline skutečně rozešel, ale ta se jednoho dne ukázala před jeho dveřmi s v přepočtu 750 000 korunami a přemlouvala ho, ať s ní uteče.

A tak nakonec přece jen spadla klec.

Soud nakonec přihlédl k tomu, že se Angličanka přiznala a nesnažila se lhát. Přesto se ale zdá, že tak, jak byly jiné rozsudky velmi tvrdé, dvouletá podmínka je v tomhle případě velmi mírná.

Související články

Další články