Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Učitelka na Jihlavsku měla útočit na žáky: Jednoho prý zbila klíči, další polévala limonádou

Drsná škola!
O dost drsnější výuka než obvykle proběhla v pátek odpoledne na základní škole v Dolní Cerekvi na Jihlavsku. Učitelka angličtiny tam podle svědků napadala osmáky. Měla je polévat limonádou a píchat do nich tužkou. Incident prý vyvrcholil zbitím jednoho ze žáků klíči. Do školy musela přijet policie i záchranka.

Ještě ostřejší metody než Igor Hnízdo měla na osmácích zkoušet učitelka angličtiny z městysu Dolní Cerekev na Jihlavsku. V pátek odpoledne na tamější základní škole zasahovala policie a nakonec i záchranná služba. Kantorka údajně napadala své žáky!

„Bezdůvodně se smála, lila na žáky limonádu a píchala je tužkou. Nakonec zbila jednoho žáka klíči,“ prozradil svědek portálu blesk.cz.

Škola ve vyjádření nic konkrétního neuvádí. Učitelka se podle ředitele školy Petra Šilharta ale chovala neprofesionálně, a tak byla propuštěna. „Následně celou situaci psychicky neunesla a nastal u ní zdravotní kolaps, který musela řešit přivolaná Policie ČR a záchranná služba,“ uvedl Šilhart. „Po celou dobu incidentu byly děti v bezpečí a pod dozorem pedagogů,“ ubezpečil znepokojené rodiče.

Policisté se událostmi na základce zabývají. Zda učitelka skutečně fyzicky útočila na žáky, potvrdí závěry vyšetřování.

Související články

Další články