Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Učitelka (65) provdaná za pákistánského zajíčka (23) je zpět v Česku. Jak to vypadá s miminkem?

Učitelka (65) provdaná za pákistánského zajíčka (23) je zpět v Česku. Jak to vypadá s miminkem?
Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
PŘÍBĚH
Českou republiku před časem obletěla zpráva, že se pětašedesátiletá učitelka online seznámila s třiadvacetiletým Abdullahem z Pákistánu. Začátkem února se za ním vydala a pár se vzal. Starší ženě se ale v mužově rodné zemi nelíbilo, tak se vrátila zpět do České republiky, kde vyřizuje potřebné dokumenty pro svého partnera. Mladý Pákistánec už dříve sdělil, že by měl rád dítě. A co jeho manželka?

Někdejší učitelka angličtiny a němčiny potkala Abdullaha na Facebooku, přes který si dvojice zprvu začala psát a později i telefonovat. Tři roky byli v kontaktu, pak se Češka za Pákistáncem rozhodla odletět. Učitelka serveru Daily Pakistan prozradila, že ji mladík požádal o ruku několikrát přes messenger. Ona si ho vzít nechtěla, ale poté se vydala do Pákistánu.

Zkušená učitelka se kvůli lásce rozhodla konvertovat k islámu, ale v rodné zemi jejího milého se jí nelíbilo. Údajně si nerozuměla ani s rodinou svého novomanžela. V Pákistánu tak strávila jen chvíli a vrátila se domů. V současnosti by se měla snažit zařídit veškeré potřebné záležitosti, aby její manžel mohl přicestovat za ní. Žili by tak spolu v České republice.

Novinář Alí Aršád pro Blesk uvedl, že Abdullah tvrdí, že by měl do Česka dorazit za půl roku. Mladík je do své ženy prý velice zamilován a opravdu mu chybí. Abdullah se v dřívější době svěřil s tím, že by chtěl být otcem. Manželé však byli varováni lékaři, že by případné těhotenství kvůli učitelčině vysokému věku nemuselo dopadnout dobře. Novinář Aršád konstatoval, že pár zatím ale miminko nečeká.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy