Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Učitelka (34) si pohrála s žákem (13). Skončila na 14 let v base!

Láska k žákovi se jí nevyplatila.
+ Další fotografie
Začínat si se svým studentem se nevyplácí. O tom se přesvědčila další učitelka, které se zachtělo mladého kolouška. Za několikaměsíční vztah s 13letým chlapcem skončila na 14 let ve vězení.

Učitelka hudby z Illinois Briana Travis (34) učila na střední škole Daniela Webstera, kde se zamilovala do svého 13letého žáka. Bohužel se neovládla a svého studenta svedla. Jejich vztah trval několik měsíců. I když si to nejspíš učitelka užila, tvrdě na to doplatila.

Sexuálně se sblížili mezi 1. červencem 2015 a 15. říjnem 2015. Na všechno přišli rodiče žáka, kteří si všimli, že mu učitelka posílá nevhodné zprávy. Když na ni přitlačili, žena tvrdila, že to bylo omylem a že má vztah s někým úplně jiným. Jenže jí to nikdo nezbaštil. Briana byla obviněna ze sexuálního obtěžování oběti mezi 13 a 17 lety. Za to skončí až na 14 let za mřížemi.

Jakmile si odsedí 85 procent svého trestu, bude mít nárok na podmínečné propuštění. Po propuštění bude ještě minimálně tři roky v podmínce. Takže je jasné, že na chlapce pod zákonem se už nikdy ani nepodívá. Po zbytek svého života také bude zaregistrována jako sexuální násilník.

Mohlo by vás zajímat

Další články