Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Učitelka (33) měla poměr se žákem (13): V době obědů ho ZNEUŽÍVALA VE TŘÍDĚ

+ Dalších 6 fotografií
Pedofilka
Vdaná učitelka Justine Nelson (33) trávila pauzy na oběd s třináctiletým žákem ve šmajchlkabinetu. Kantorka měla se studentem základní školy velmi intimní vztah dva měsíce!

Strašlivý příběh se odehrál v Kalifornii na základní škole Tenaya. Vdaná učitelka měla poměr s jedním ze studentů (13). Místo obědů ho zneužívala v zamčené třídě.

Podle slov studentů byla Justine velmi oblíbená. Každý ji měl rád. Byla ten typ učitelky, se kterou si můžete jít popovídat, když máte špatný den. Ovšem co se dělo za doslova zamčenými dveřmi, nikdo netušil. Dvouměsíční vztah začal nevinnými zprávami. „Jsi roztomilý, dala bych ti hubana,“ odstartoval románek.

„Začali jsme se líbat a pak mi sundala kalhoty,“ popisuje student pro portál The Sun. Učitelka Justine provozovala se studentem orální sex. Pokud kvůli aktům meškal ostatní předměty, neváhala mu napsat propustku. Dokonce chlapci posílala i fotografie, na kterých měla odhalený hrudník. Pedofilní učitelce za to teď hrozí až 14 let za mřížemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články