Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Učitel DJ Míra (†50) nechtěl zahrát písničku na přání: Zaplatil za to bolestivou smrtí!

Učitele Miroslava někdo zmlátil před klubem.
Zdroj: Facebook
Učitele ze základní školy ve Znojmě Miroslava Ch. (†50) alias DJ Míru potkala předminulou sobotu náhlá smrt. Zemřel na následky zranění, které mu způsobil útočník před diskotékou, kde vystupoval. Nechtěl totiž zahrát písničku na přání, a tak ho čekala surová nakládačka. Tragický případ řeší policie.

Miroslav Ch. (†50) nebyl jen učitelem na největší základní škole ve Znojmě. Už od mladých let se věnoval také hudbě a dlouhodobě vystupoval pod přezdívkou DJ Míra. Tenhle koníček se sympatickému muži, který už byl dědečkem, stal osudným.

Všechno se semlelo 7. března, kdy pan Ch. hrál ve znojemském klubu La Rutyka. Odmítl zahrát písničku na přání a tím si podepsal ortel. „Někdo chtěl něco zahrát, ale Míra odmítl. Dotyčný si na něj proto počkal venku a tam ho s kumpány zbili,“ vzpomíná pro idnes.cz jeden z jeho kolegů.

Jeho dcera Alena je přesvědčená, že jejího tatínka musel útočník i zkopat a mlátit do hlavy. Na břichu měl totiž mít velkou krvavou modřinu. Mezi dětmi nesmírně oblíbený učitel zemřel v nemocnici na absces v krvi a otok mozku.

Jeho dcera podala trestní oznámení na neznámého pachatele a uvažuje i o dalším na znojemskou nemocnici. Podle jejích slov vše nasvědčuje tomu, že tam pochybili a učitele mohli zachránit.

Případem se nyní zabývá policie. „V pondělí jsme přijali informaci o úmrtí tohoto muže. K incidentu, který se měl odehrát minulý týden v restauraci na ulici Jana Palacha ve Znojmě, jsme přivoláni nebyli. Nyní zjišťujeme, zda má souvislost s jeho úmrtím,“ sdělila znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Související články

Další články