Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Učiněný horor: Místo svatebních šatů nevkusné plavky, kdo tomuhle strašidlu řekne ano

Učiněný horor: Místo svatebních šatů nevkusné plavky, kdo tomuhle strašidlu řekne ano
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
To je fakt moc!
Představujete si plážovou svatbu jako romantiku při západu sluníčka a za zvuků houslí? Jako událost, při které ukápne nejedna slzička? A co takhle sexy nevěsta, která vás pobouří svými macatými stehny? Asi těžko, že. Tenhle outfit je tedy vážně síla!

Místo šatů bodýčko

Nevěstu si ve svatební den představujeme v romantických pohádkových šatech, ze kterých všem přítomným spadne brada. Brada ale poklesne jistě i svatebčanům, kteří uvidí nevěstu vcházet do svatební uličky v plavkách s nohavičkou. Alespoň to tedy připomínají tyhle císařovy šaty, které si vybrala nejmenovaná Američanka. Ta se celým svým outfitem pochlubila na Facebooku. Místo svatebních šatů si na sebe navlékla flitrované bodýčko.

Je tohle už za čáru?

Odvážná Američanka sdílela na Facebooku své video, na kterém pózuje v šatech-nešatech se třpytivým živůtkem, krajkovým lemem a odepínatelnou blyštivou tylovou sukní. Jestli se s nimi chtěla pochlubit, anebo si nebyla svou volbou jistá, nevíme. Jenže určitě nečekala vlnu kritiky, která se na ni a její hrůzné šaty snesla. Pokud ale chtěla vzbudit vášnivou debatu o tom, co je ještě v míře elegance a co už je vyloženě za čárou, rozhodně uspěla.

Schovej si ty stehna, píší lidé

Komentující se pohoršovali nad tím, jak mohla nevěsta vypochodovat v něčem tak odvážném před celou rodinu včetně své tchyně. Další argumentovali tím, že celá designerská kreace vypadá po odepnutí sukně minimálně prapodivně. Jeden z debatujících si dokonce ulevil, že rozhodně nepotřebuje vidět na svatbě nevěstě až do Prahy. Svoje macatá stehýnka by tedy měla skrýt raději pod nějaký vkusnější kousek. Jedno ale uznali všichni. Sebevědomí budoucí nevěstě rozhodně nechybí.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy