Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Učil jsem se od něj! Dva týdny po smrti Zedníčka (†27) je divadlo jiné, naznačil mladý herec

Bez Kuby to není ono!
Zdroj: Profimedia.cz, wikipedia.org
+ Dalších 22 fotografií
Jakub Zedníček (†27) před čtrnácti dny tragicky zahynul a zanechal po sobě nejenom partnerku s devítiměsíční dcerkou, ale i kolegy v Městském divadle Brno. Právě tam se konal ve čtvrtek smuteční obřad, kam přišla řada osobností. Na Zedníčka nyní pro eXtra.cz zavzpomínal mladý herec, jenž s ním několikrát vystupoval na jevišti.

Osud rozdává nemilosrdné rány a zasáhl bohužel i Jakuba Zedníčka. Jeho ztrátou nejvíc trpí právě partnerka Lenka Janíková a hercova maminka Dagmar (58), ale též kolegové z divadla.

„Kuba byl výborný kolega, se kterým se mi skvěle hrálo. Jako profík nám mladším předával cenné zkušenosti. Na jevišti i mimo něj jsme se s ním hodně nasmáli. Nejprve jsem nevěřil tomu, že se to vůbec mohlo stát,“ svěřil se eXtra.cz mladý herec z divadla, který si nepřál uvést své jméno.

V divadle stále panuje smuteční atmosféra, kterou musí vnímat i Janíková. Celý měsíc tam zkouší na nové představení, v němž má hlavní roli.

Zedníček slavil Silvestra s jedním ze svých nejbližších kamarádů. Okolo deváté večerní se sebral a vyrazil na cestu za svojí partnerkou Lenkou. To ještě nevěděl, že se mu cesta stane osudnou. V prvních minutách nového roku ho u Brna na dálnici D1 srazila dodávka.

Související články

Další články