Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Učil ho řídit Baroš? Nejdražší sparťanský hráč Semih Kaya rozsekal luxusní auto

Zdroj: Instagram
nehoda v praze
Turecký obránce Semih Kaya (27) nezvládl svůj luxusní vůz v ulicích Prahy. K nehodě došlo v neděli na Strahově. Škoda na vozidle je 500 000 korun. Podle policie byla zkouška na alkohol negativní.

Určitě si pamatujete, jak v roce 2007 naměřila Milanu Barošovi francouzská policie rychlost 271 kilometrů za hodinu. Černé Ferrari 430 Coupé tehdy Barošovi policisté sebrali a on jel k soudu taxíkem.

Podobně řídí i jeho kamarád Semih Kaya. Turecký obránce patří mezi nejdražší a nejhorší hráče současné Sparty Podle informací ze zákulisí bere na Letné 3,7 milionu korun měsíčně. Jeho výkony ale platu rozhodně neodpovídají.

Na hřišti patří Kaya mezi nejpomalejší hráče, na silnici si to ale vynahrazuje. V neděli po 14. hodině jel do strahovského tréninkového centra. Nezvládl zatáčku a Mercedes AMG GT R poslal do sloupu. Podle deníku Blesk, který na nehodu upozornil, je škoda na vozidle 500 000 korun. Pořizovací cena vozu je 4,4, milionu. Turecký obránce z vozu vylezl bez zranění. Podle policejního mluvčího Jana Daňka byl test na alkohol negativní.

Související články

Další články