Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Učí české děti týrat zvířata? Malování na koně rozdělilo národ

Na festivalu, který pořádala mimo jiné FTV Prima, se malovalo na poníky.
Zdroj: Facebook
Učí české děti týrat zvířata? Vypadá to, že to si o dnešním Prima festu myslí část národa. Na rodinném festivalu měli malí návštěvníci totiž přinejmenším zvláštní program. Děti si mohly ve svém volném čase malovat na poníky nejrůznějšími barvami. Někteří tvrdí, že to rozvíjí kreativitu, jiní, že se jedná o týrání zvířat. Co si myslíte vy?

Nedaleko Žďáru nad Sázavou dnes proběhl rodinný festival s názvem Prima fest, kde si děti mohly užít různorodý program, který ovšem vyvolal u části veřejnosti kontroverze. Součástí dětské zábavy totiž mělo být i malování na poníky.

Někteří měli radost, že se v jejich dítkách rozvíjí kreativita, jiní se pro změnu nemohli vzpamatovat ze šoku. „Jedná se přece o trápení těch nebohých, němých tváří,“ hlásají na sociálních sítích. „Je mi z vás smutno. Poníci celý den stojí na jednom místě a děti na ně chodí kreslit. Rodiče oceňují, jak poníci drží. Momentálně jste součástí týrání zvířat. Vážně úžasný fest pořádáte,“ ozývají se další na adresu „povedeného“ festivalu.

Jsou ale i tací, co techniku obhajují. „Postižené děti mívají i takovou terapii. Určitě bych malou nenechal malovat na žádný zvíře, ale ten kůň opravdu netrpí,“ tvrdí další účastník diskuze. Zdá se, že co člověk, to názor.

Pravdou je, že Prima fest dnes neměl příliš úspěšný den, jelikož v odpoledních hodinách pod koly dětského vláčku tragicky zahynul pětiletý chlapec.

Související články

Další články