Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Úchylný nekrofil David: Elektrikář vraždil, pak souložil s více než 100 mrtvolami

Britský nekrofil: Ohavný úchyl souložil se stovkou mrtvol!
Zdroj: Policie Kent
+ Další fotografie
šílená úchylka
Šokující odhalení nyní řeší ve Velké Británii. Nenápadný elektrikář tam totiž nejenže zavraždil dvě ženy, ale ještě se ukájel na více než stovce mrtvol. Situaci měl usnadněnou tím, že pracoval v nemocnici. Policie Davida Fullera (67) zadržela.


Takový objev policisté v hrabství Kent určitě nečekali. Pomocí DNA vypátrali pachatele vražd dvou mladých žen z roku 1987. V domě sedmašedesátiletého Davida Fullera nalezli i důkazy, že kromě vražd se měl nenápadný elektrikář dopustit také nekrofilie. Úchylnému muži „pomáhal“ při jeho zvrácených choutkách fakt, že pracoval v nemocnici. Měl tak přístup do márnice a k tělům zesnulých žen. Pohlavní styk měl s mrtvolami ve věku od 9 do 100 let. Své činy si během aktů natáčel i na videa, díky nímž byl později odhalen.

Sám Fuller se pod tíhou důkazů k činům přiznal. Během domovní prohlídky policisté zabavili desítky videonahrávek, na kterých je Fuller při sexu s mrtvolami v nemocniční márnici. Byla mezi nimi těla mladých žen, stařenek a dokonce i dětí. Fuller pracoval v nemocnici jako elektrikář od roku 2008 a protože byl opravdu nenápadný a vystupoval slušně, dvanáct let ho nikdo nepodezříval, že po pracovní době v pitevně uspokojuje své zvrácené choutky. Cítil se natolik beztrestně, že si vše nahrával a dokonce si psal i podrobný deník, kde krok za krokem popisuje, co, kdy a jak dělal.

Jak uvedla BBC, Fuller přechovával rovněž miliony fotek a videí dětí a extrémní pornografie na pevných discích, disketách, DVD a paměťových kartách ve svém podkroví a v jednom z pokojů. Úchylný elektrikář momentálně sedí ve vězení a čeká na soudní proces.

Související články

Další články