O rozsáhlé policejní razii v britském Walesu, která odhalila i jeden velmi neobvyklý druh nelegálního podnikání, informoval portál linkbeef.com.

Farmář David Cofferty a jeho dva synové provozovali ve městě Swansea ráj všech britských zoofilů. Na svém ranči nabízeli k sexuálním hrátkám téměř padesátku ovcí a jeden poměrně vzácný druh kozy z jihovýchodní A­sie.

Že jim jejich obchod vynášel, svědčí i výbava pokojů. Nebyly to žádné ratejny, ale útulné místnosti se zrcadly na stropech a se speciálními zvířecími pouty na pořádné sado-maso hrátky.

Rodinka Coffertyových má přitom s podobným byznysem již nějaké zkušenosti. Na stejném místě se totiž pokoušela provozovat zvířecí sex před nějakou dobou, tehdy se to však vyřešilo podmínkou.

Tentokrát to ale rozjeli ve velkém a na zvířecí hrátky lákali i přes webový portál. Za inspiraci jim mohlo posloužit Dánsko, kde farmáři na sex se svými zvířaty lákají přes internet zcela běžně. Jenže tam je styk se zvířetem zcela legální.

I když trojice mužů vyjádřila u soudu lítost, svůj další „obchodní plán“ mohou rozjet až za 4 roky. Po tu dobu totiž budou ve vězení a nedobrovolně se tak možná stanou poskytovateli služeb, které měly v jejich pánském klubu na starosti ovečky.