Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Úchylná princezna s plnovousem? Nebo otec roku? Fotky z metra, které mají opravdu sílu!

Tatínek převlečený za princeznu a jeho dcera jsou hitem internetu.
Zdroj: facebook.com
Víte, kdo je momentálně považovaný za nejlepšího tatínka na světě? Je to Brit Rob Chillingworth z Waltham Abbey v Essexu. Ten neváhal, oblékl se jako princezna z filmů Walta Disneyho a vzal svou dceru na bruslařskou show Ledové království. Z fotky, jak spolu jedou v metru, se během chvilky stal parádní virálek.

Když se podíváte na Roba, jak má na hlavě blonďatou paruku, zřejmě vás nenapadne, že máte před sebou metalového fanouška, který pod dámskými šaty skrývá drsné kérky.

Jenže tentokrát tvrdou slupku překryly princeznovské šatičky a z Roba se na jeden večer stala pohádková bytost.

Vzal svou dceru na pohádku Ledové království. Je to produkce Walta Disneyho a film je inspirován Sněhovou královnou od Hanse Christiana Andersena.

On a jeho dcera Ruby, která na ledovou show vyrazila převlečená za sněhuláka Olafa, jsou nyní velkými hvězdami na internetu. Jejich fotky se rychle šíří a za tři dny je vidělo více než 1,5 milionu lidí.

„Děti se měly převléci za nějakou postavičku. Myslel jsem, že bude fajn, když si také vezmu nějakou masku,“ řekl Rob pro britský The Sun.

Žádné dámské šaty ve své velkosti nemohl sehnat, tak si je musel nechat vyrobit.

Ruby na fotce v metru vypadá, že se za tátu trochu stydí. Ale lidé na internetu tatínkovi vzkazují, že by zasloužil cenu Otec roku.

Související články

Další články