Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová svlékla Kajínka z legendárního tílka: Víme proč!

No to je dvojka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Dominika Myslivcová si honí triko na nejslavnějším českém vězni. A to doslova. Získala od něj nejžádanější tílko léta 2017 a machruje na sociálních sítích.

Dominice Myslivcové (22) se v poslední době moc nedaří a už neví, jak na sebe upozornit. A tak se rozhodla, že si přihřeje polívčičku na české celebritě č. 1. A tou je momentálně Jiří Kajínek.

Podařilo se jí ho překecat, aby jí věnoval své kultovní zelené triko, ve kterém se hned vyfotila a nechala fanoušky hádat, odkud ho má. Tři dny poté už přidala fotku s Jiřím Kajínkem. „Pár dní zpět jsem se vyfotila v legendárním zeleném tílku a nechala vás hádat, kde jsem ho vzala. No už nebudu napínat, samozřejmě, že správná odpověď je B, tudíž dárek od JK,“ píše Dominika s tím, že triko je opravdu originální, pravé a nefalšované. Přímo od Jiřího.

V tom případě Dominice opravdu „gratulujeme“, protože obléknout si tričko po někom, kdo v těm potil dva dny v kuse, je opravdu síla. Kajínek svoje tílko nesundal v Praze a další den v něm pokračoval ve spanilé jízdě Brnem. Br.

„Vím, že to tílečko by mnozí z vás chtěli mít doma, tak jsem se rozhodla, že ho vydražím a výtěžek věnuji dětskému onkologickému centru, takže kdo má zájem ho vlastnit, nebo prostě jen udělat dobrý skutek,“ nabízí Dominika. Svému novému vězeňskému kámošovi pak pořídila tričko růžové, aby se mu prý nestýskalo. Díky odrazům světla je díky triku Kajínek celý růžový, což jenom podtrhuje bizarnost celé fotky.

Související články

Další články