Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Úchylka Bartoše a Babišové: Zamilovaná dvojice prozradila svou tajnou libůstku

+ Další 4 fotografie

Herečka Martina Babišová, která zazářila nejen v českých, ale i několika zahraničních projektech, je ženou mnoha talentů. Kromě své profese se věnuje i psaní knih, a dokonce pracuje i na několika scénářích. Na křtu její novely Sundat se jak fénix nechyběl ani její partner, herec Kryštof Bartoš. Sympatický zamilovaný pár v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil své libůstky i průběh prvního rande.

Žena mnoha talentů

Herečka Martina Babišová září nejen před kamerou. Má slibně našlápnuto i coby spisovatelka, která nyní pustila do světa svou novou knihu s názvem Sundat se jak fénix. „Já jsem si nikdy nepřipadala dost. Nepřipadala jsem si dost dobrá, dost hezká a často si nepřipadám, že toho dělám dost,“ prozradila eXtra.cz charismatická zrzka.

„Všimla jsem si, že hodně mých kamarádek, ale i mužů, si taky nepřipadají, že jsou dost, takže to je téma té knížky. A nějakej můj první krok, abych se cítila dost,“ dodala s humorem herečka, jejíž knižní prvotinu pokřtil její partner herec Kryštof Bartoš.

Zajímavá libůstka

Herec, který se takřka přes noc proslavil díky roli detektiva kriminální policie v seriálu Devadesátky o své partnerce hrdě prohlašuje, že podle něj je Martina nejen dost, ale hlavně naprosto dokonalá. Zároveň oba prozradili, že mají zajímavou kratochvíli.

„Hrajeme scénky, což mám ráda,“ prozradila herečka, která se nedávno objevila i v novém českém seriálu Sedm schodů k moci. „Hrajeme si na jiný lidi a je to srandovní,“ dodala lehce stydlivě.

Zaimprovizovat sice Martina s Kryštofem nechtěli, ale popsali nám, jak tato jejich libůstka probíhá. „Tak třeba jsme v restauraci a předstíráme, že jsme strašně dementní američtí turisti,“ řekla Martina. „Takoví ti arogantní Američani,“ doplnil ji Kryštof.

„Martina umí skvěle americkej přízvuk, tím mě naprosto dostala na jednom z našich prvních rande, když začala hrát tuhle arogantní Američanku,“ dodal herec, který se prý sice bál, že od personálu dostanou jako pozornost podniku plivanec do polévky, ale prý to byla taková legrace, že nemohl odolat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy