Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Úchyl na festivalu: Navrtal díry do toi toi záchodů a sledoval ženy vykonávající potřebu!

Muž na festivalu měl hodně zvláštní úchylku. (Foto muže ilustrační)
+ Další 2 fotografie
Někdo chodí na festivalu s kelímkem piva v ruce, ale tenhle muž si do Mladé Boleslavi vzal vrtačku. Právě v tomto městě probíhal na konci května hudební festival Krásná louka. Jenomže tomuhle úchylákovi o hudbu nešlo. Chtěl si užívat jiný výhled než na pódium.

Postupně navrtal 17 mobilních záchodků, známé jako toi toi. „Muž si s sebou přinesl vrtačku a k toaletám, které stály zády k valu, na kterém jsou koleje, se dostal zezadu. Toalety provrtával a koukal na ženy,“ řekla serveru iDNES.cz organizátorka Kateřina Čáslavová z Boleslavské produkční, s.r.o., která tento festival pořádá.

Muži to docela dlouho procházelo, dokud si ho nevšimla pracovnice cateringu. Ta vše nahlásila a k záchodkům dorazila ochranka. „Došlo k potyčce, nicméně asi za třicet minut ho chytili a předali policii,“ popsala celou situaci Čáslavová.

Celý případ se odehrál před několika měsíci a muž je vyšetřován na svobodě. Šestačtyřicetiletý „čumil“ může být obviněn z poškození cizí věci a hrozí mu odnětí svobody až na jeden rok. Zatím není jasné, jak dokázal na hlídaný festival propašovat vrtačku.

Mohlo by vás zajímat

Další články