Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Úchvatná Dara Rolins: Odhalila dokonalé tělo a zastínila těhotnou Jasminu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 87 fotografií
Žhavé foto
Čert vem Rytmuse (42) s Jasminou (29), řekla si Dara Rolins (46) a rozzářila fanouškům den nesmírně žhavou fotkou. Zpěvačce sice táhne na padesát, svými perfektními křivkami však strčí do kapsy kdejakou dvacetiletou modelku. Sexy snímkem vrhla stín i na těhotnou moderátorku, která čeká rapperova prvního potomka.

Přestože byly měsíce po rozchodu s Rytmusem (42) pořádně vypjaté, Dara Rolins (46) veškeré příkoří dávno hodila za hlavu. Zdá se, že zpěvačka je šťastnější než kdy dřív a s každým dalším rokem i krásnější!

Maminka malé dcery Laury (11) se pochlubila odvážným snímkem. Pózuje na něm tak, jak si občas netroufnou ani o mnoho let mladší kočičky.

Na chvíli tak vrhla stín i na těhotnou Jasminu Alagič (29), která čeká s Rytmusem syna. Bude to první potomek drsného slovenského rappera. Moderátorka SuperStar 2018 se už krásně zakulatila a na fotky podobné těm Dařiným může na chvíli zapomenout.

Protože se ale každičkou částí těla těší na miminko, vůbec ji to nemusí mrzet!

Související články

Další články