Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Úchvatná Dáda ovládla Instagram! Patrasová ve věku 61 let dokazuje, že žena by na pláži měla být sebevědomá

Pořád je to pěkná žena.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Herečka Dáda Patrasová ve věku 61 let dokazuje, že umí hodit za hlavu milostné avantýry svého manžela Felixe (74), a užít si parádní den na italské pláži. Tahle dáma má pořád velmi vysoké sebevědomí a ráda ukáže, že příroda k ní byla velmi štědrá.

Celé Česko řeší, zda chceme na plovárnách a v bazénech zahalené ženy po vzoru muslimek. A jasnou odpověď dává také Dáda Patrasová. Ta ve věku 61 let ukazuje, že má pořád velké sebevědomí a ráda vystaví své rozkošné tělo.

Až budete, milé dámy, přemýšlet, zda jste přes zimu nepřibraly nějaké to kilo navíc a zda vůbec můžete jít na pláž, tak si na tyto snímky vzpomeňte. Patrasová je nádherná žena a ví, že muži po ní pořád touží. Její srdíčko nyní patří italskému milenci Vitovi (48) a my si tady v redakci eXtra.cz říkáme, aby jednou její Felix ještě nelitoval, o co přišel.

„Pohoda na pláži,“ napsala Dáda Patrasová na populární síť Instagram. A je vidět, že to na pláži pohoda skutečně byla. Netrpělivě čekáme na další snímky z italské pláže. Možná se Patrasová odhalí ještě více. Fanoušci na to čekají.

Související články

Další články