Před nedávnem jsme psali o tom, že lidé, kteří mají na starost postup dívek, které se hlásí do České Miss, nemají nejspíše soudnost. Důkazem toho byla fotka jedné ze semifinalistek, pohledné Andrey Čudové.

Dívka má sice pohledný obličej, rozhodně není ošklivá, ale hned při prvním pohledu vás prostě napadne, že tohle je na vítězku kdysi prestižní soutěže nějak málo. Půvabná a roztomilá je, ale takových běhají po světě tisíce.

Postavu měla Andrea moc pěknou, až teda na své nohy. Na jedné fotce, kterou se chlubila na sociálních sítích, to totiž vypadalo, že má stehna samou celulitidu a vypůjčila si je od své o dvacet kilo těžší kamarádky.

Jenomže tahle dívka nebude zase tak roztomilá, jak její andělská tvářička napovídá. Pod touhle křehkou slupkou se bude skrývat pořádná ďáblice. Andreu totiž pěkně namíchlo, že má stehna jako valach.

Semifinalistka se nerozplakala jako největší chudinka v koutě, nýbrž okamžitě naklusala do fitka, kde pořádně na své postavě zamakala. Jako důkaz vyvěsila fotku na svůj Instagram s pěkně drsným vzkazem.

Jde vidět, že slečna šla do sebe a na svých stehnech pořádně zamakala. Nyní se můžete podívat do galerie, jak krásnými a šťavnatými stehýnky se Andrea pyšní a co vzkázala kritikům.