Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Učebna hrůzy: Holčičku (11) znásilňoval školník tak dlouho, až otěhotněla!

Dívku opakovaně znásilňoval školník.
Zdroj:
Odporný případ, kdy školník opakovaně znásilňoval malou holčičku (11), šokoval veřejnost. Nevinná dívenka přes svůj nízký věk otěhotněla. Rodiče vzorné studentky s hrůzou zjistili, že jejich dcera je už v pátém měsíci těhotenství. Případ je v řešení policie.

Děsivý případ se odehrál v Číně. Studentce přezdívané Lele (11) bylo pouhých devět let, když byla poprvé znásilněna. A rozhodně to nebylo naposled. Čínská dívenka muka zažívala i následující dva roky. A teď je ve svých jedenácti letech těhotná. Byla totiž opakovaně znásilňována zvrhlým školníkem, který se trestné činnosti na nezletilé dopouštěl tak dlouho, dokud se na to nepřišlo. Je více než pravděpodobné, že pokud by pravda nevyšla najevo, zaměstnanec školy by ve svém odporném počínání pokračoval.

Obviněný padesátiletý školník Liu Baoming je ženatý muž. Rodina oběti vůbec netušila, co se předešlé dva roky dělo, dokud Lele nevzali na vyšetření, jelikož se jim nezdála v pořádku. Až následně bylo zjištěno, že dívka čeká dítě. Ředitel základní školy Wang Chunkui prohlásil, že v posledních dvou letech nedostal od dívčiny rodiny ani jednu stížnost, píše Dailymail Rodina momentálně řeší dívčin brzký potrat.

Související články

Další články