Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Účastníkům zájezdu se naskytl pohled pro bohy: Ukázala půvabnější nahá ňadra Kocurová, nebo Leichtová?

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
nahá galerie
Už dnes večer se můžete těšit na kultovní komedii Účastníci zájezdu, kde se to kromě vtipů hemží také nádhernými ženami, které se nebojí ukázat své tělo. Své by o tom mohly povídat Kristýna Leichtová (33) a Jitka Kocurová (40). Která z nich tehdy ukázala hezčí prsa?

Kristýna Leichtová je v současné době vzornou maminkou a stará se o svoji holčičku Dorotu. Před kamerou nebo na divadelních prknech ovšem nemá problém odhodit stud. Podobně je na tom také Jitka Kocurová, česká modelka, moderátorka, herečka a 2. vicemiss ČR pro rok 1999.

Obě krásky se svlékly ve filmu Účastníci zájezdu a divákům naservírovaly svá ňadra až pod nos. Kristýna Leichtová chtěla ve filmu oslnit plavčíka, a tak si začala rozepínat plavky. Nakonec se spokojeně vystavila a fanoušci šíleli.

A není se čemu divit. Kristýna má opravdu výstavní postavu a perfektně držící trojky. Jitka Kocurová si od modelingu na chvíli odskočila k filmu a dobře udělala. Role naivní a dětinské průvodkyně Pamely je nezapomenutelná a modelka u diváků zabodovala.

Diváci navíc ocenili, že k hereckému výkonu přibylo i svlékání a Jitka ukázala na pláži své přednosti. Tak která je má lepší?

Související články

Další články