Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Účastník Talentu je v kómatu: Do Laca (41) praštil proud, těhotná manželka poslala vzkaz

Zdroj: Archiv Laca Cmoreje
+ Dalších 5 fotografií
neštěstí
Účastník Česko Slovensko má Talent a známý tanečník Laco Cmorej (41) leží v nemocnici v Bratislavě v umělém spánku. A to už několik dní. Při natáčení videoklipu na železniční trati došlo k nehodě, kdy do choreografa praštil elektrický proud.

Laco Cmorej je v umělém spánku už od minulé středy, jak uvádí slovenský web cas.sk. Při zasažení proudem utrpěl choreograf četné zlomeniny a ošklivé popáleniny, které se mu zahojí nejdříve za několik týdnů.

„Stalo se obrovské neštěstí. Při natáčení klipu došlo ke strašné nehodě. Laco má mnoho popálenin, zlomená žebra a už je několik dnů v nemocnici. Jeho stav je dost vážný a čekají ho operace,“ řekl pro slovenský web jejich zdroj. Na trati však neměli co dělat, neměli totiž povolení od slovenských železnic. Případem se zaobírá policie.

Manželka prosila veřejnost o krev

Jeho těhotná manželka Marcela, která teď zůstává sama s jejich maličkým synkem, požádala veřejnost o darování krve. Té pak bylo dostatek. „Přátelé, pro tuto chvíli už nepotřebujeme krev. Děkujeme moc. Kdyby bylo v nejbližších týdnech potřeba, opět vás poprosíme,“ vážila si pomoci manželka.

Laco se objevil v Česko Slovensko má Talent v roce 2012, to působil v taneční skupině CreDance. Jeho taneční dovednosti se pak skvěle uplatnily v muzikálech Hamlet nebo Dracula.

Související články

Další články