Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Účastníci zájezdu po 14 letech: Anna Polívková rozkvetla, jak se změnili ostatní

Účastníci zájezdu po 14 letech: Anna Polívková rozkvetla, jak se změnili ostatní
Zdroj: Falcon
+ Dalších 18 fotografií
galerie
Účastníci zájezdu je komedie plná krásných žen i mužů a především neuvěřitelně vtipných hlášek. Od její premiéry uběhlo už neuvěřitelných 14 let a přesto se dá říct, že téma typických Čechů na dovolené je stále aktuální. Jak se změnili herci, kteří nás v tomto filmu už dlouhá léta baví?

Komedie Účastníci zájezdu podle předlohy a scénáře spisovatele Michala Viewegha sleduje náhodnou skupinku českých turistů, kteří autobusem vyráží na dovolenou na Jadran. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rozhádané rodiče, stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, zpěváka a sexy idola Maxe, jeho homosexuální kamarády, rodinku buranů, dvě adolescentní kamarádky, kterými lomcují hormony, svéráznou průvodkyni Pamelu a řidiče Karla a Karla.

Právě Jolanu, tedy nejhlavnější ze všech hlavních rolí, ztvárnila Anna Polívková Jolana trpí komplexy ze svého nosu a ze své postavy. Sama herečka v té době byla spíše šedou myškou a od natáčení se podstatně změnila. Začala více dbát na oblečení, obarvila si vlasy a vypadá fantasticky.

Proměny

Během 14 let od natáčení se pochopitelně změnili všichni herci. Na některých ale nejsou léta vidět tak, jako na jiných. Například Bohumil Klepl je stále stejný a velmi mladě dodnes vypadá i Kristýna Leichtová. Na proměny tváří z Účastníků zájezdu se podívejte v galerii.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy