Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Odhalil drobný detail vítěze Survivoru? Kdo nedopne kalhoty a kdo naopak hladověl až do konce

Survivor Česko 2022: Proměna Xénie Gregušové, Tomáše Benka a Vládi Čapka
Zdroj: Se souhlasem Vladimíra Čapka, Xénie Gregušové, Tomáše Benka/koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Survivor

Ačkoliv show Survivor se ještě stále vysílá, účastníci už mají vše za sebou a po měsících v tropickém pekle si užívají pohodlí domova. A je to na nich vidět. Někteří soutěžící, kteří na ostrově postupně radikálně zhubli, zase nabrali svá kila nazpět, což je vidět na sociálních sítích. Třeba na Xénii nebo na Tomášovi je přechod na domácí blahobyt skutečně patrný, Vláďa ale zůstává nadále hubený, což by mohlo lecčemu nasvědčovat...

S každým dalším odvysílaným dílem reality show Survivor mohli diváci na soutěžících pozorovat, jak hubnou. Prakticky na všech se podepisoval nedostatek jídla, fyzická i psychická únava, absence spánku. Není tak divu, že někteří to v průběhu vzdali. Ti, co vydrželi, si pak prošli často radikální proměnou.

Nejvíce patrné to bylo třeba na Vláďovi. Do reality show nastupoval s menším bříškem a lehce zakulaceným obličejem. Postupně ale tuk shazoval, až se z něj stal skoro hubeňour. Zato Tomáš Benko začínal parádně vymakaný, postupně ale s přibývajícími dny svaly mizely. Xénia Gregušová pak na sobě v posledních dílech neměla snad ani gram tuku.

Vláďa se nezměnil

Návrat domů k plným ledničkám ale všechno změnil. Přeci jen po několika měsících strádání si chce člověk trochu dopřát. Xénia s Tomášem tak rychle nabrali ztracenou hmotu a pobyt na ostrově už není skoro vůbec patrný. Jak odhalily stories na Instagramu, Tomášovy ostré rysy v obličeji vystřídaly zakulecené. Xénia se pak na Instagramu pochlubila bříškem.

Jediný, na kom se změna po návratu neprojevila, je Vláďa. Podle fotek na sociálních sítích vypadá, jako kdyby se z ostrova vrátil nedávno. To by tak mohlo naznačovat, že v show opravdu vydržel až do konce. Dost možná je ale také rád, že nemusí utrácet za posilovnu a chce si ponechat svou formu ze Survivoru. Ať tak či onak, pravdu se brzy dozvíme.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy