Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Účastníci Survivor 2023: Proti kmenu celebrit se postaví hříšná blondýnka i pohledný makléř

Ondřej Novotný moderoval Survivor 2022
Zdroj: Se souhlasem Ondřeje Novotného
+ Dalších 5 fotografií
Show

Na TV Nova již brzy odstartuje další řada reality show Survivor. Na ostrově přežití se proti sobě opět postaví dva kmeny. Zatímco ten první se skládá ze známých osobností, ve druhém zřejmě zabojují “obyčejní smrtelníci”. Na Facebooku se již objevují jména, o kterých diváci spekulují. Pojďte se podívat, kdo z dosud neznámých tváří zabojuje proti našim hvězdám. 

Fanoušci drsné reality show Survivor mohou jásat. Na TV Nova již brzy odstartuje další řada, kterou bude opět provázet moderátor Ondřej Novotný. Neměnné zůstavají i jiné věci. Stejně jako tomu bylo v předchozí sérii, na ostrově přežití proti sobě zabojují dva kmeny. V prvním, hvězdném kmenu se objeví řada známých celebrit, jména mnohých z nich jsme vám již přinesli.

Ve druhém kmenu se zase nejspíš představí řada dosud neznámých tváří, jejichž identity již kolují po internetu. O soutěžících se spekuluje ve facebokoové skupině Survivor 2023, kde si fanoušci všimli, že bývalí účastníci realityshow začali společně sledovat stejně instagramové profily. Je tam půvabná sexy blondýnka, kterou by lidé očekávali spíše v soutěži krásy, nebo třeba pohledný realitní makléř a tatínek od rodiny. A nejen oni! Podívejte se v galerii i na další soutěžící, kteří si věří na roli zkusit život v divočině.

Nová série bude náročnější než předchozí ročníky

"​Survivor Česko & Slovensko 2023 bude fyzicky i psychicky náročnější než předchozí ročníky, plný nových výzev a nečekaných zvratů. Podmínky na ostrově v Dominikánské republice budou drsnější," informovali tvůrci pořadu. Moderátor Ondřej Novotný se na natáčení prý těší extrémně. "Letos věřím, že máme shodu ve věcech a castingu v takové míře, že by to měla být velmi dobrá show,“ nechal se slyšet pro TV Nova.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy