Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Účastníci StarDance padají jako švestky: Tentokrát skončil v nemocnici Dominik Vodička

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 22 fotografií
stardance
Veronika Khek Kubařová (32) a Dominik Vodička (23) patří ve StarDance mezi naprosté favority. Od poroty se dočkávají vysokého hodnocení a diváci jim velmi fandí. Sobotní večer pro ně ale tento týden bude obzvláště těžký, Dominik totiž skončil v nemocnici a Veronika tak trénuje sama. Co přesně se tanečníkovi stalo?

Letošní ročník StarDance jako by byl prokletý. Po zpěvákovi Xindlovi X, který skončil v nemocnici kvůli problémům se zády, dostaly zdravotní potíže na lůžko i tanečníka Veroniky Khek Kubařové Dominika Vodičku. Trénink tak musel jít stranou a Dominik se musí starat především o svá pochroumaná žebra.

O tom, co se tanečníkovi stalo, promluvila Veronika Kubařová na jeho Instagramu přímo z nemocnice. „Už 40 minut máme trénink, ale bohužel ho máme v nemocnici,“ uvedla herečka. „Trošku to nevyšlo dneska, ale bude to dobrý,“ doplnil s úsměvem na tváři Vodička, který skončil na kapačce. „Tady dostává Dominik takovou dobrou přesnídávku a v sobotu se moc těšíme,“ dodala Kubařová.

Nejistá budoucnost

Dominik Vodička nemá momentálně žádnou jistotu, že se do sobotního přenosu stihne dát do pořádku. Absolvoval i rentgen a fanouškům poslal vzkaz. „Děkuju moc všem za podporu. Doufám, že do soboty bude vše ok,“ připsal ke snímku z rentgenu. I tam ho Kubařová doprovodila. Tanečnímu páru nyní zbývá jen doufat, že blokáda žeber ustoupí a Dominik se tak bude moci v plné síle vrátit na taneční parket.

Související články

Další články