Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Účastníci párty, kde exhvězda Novy DOSTALA NA BUDKU: Slova o agresivní ochrance a potoku krve!

Jan Tuna
Zdroj: archiv J. Tuny
+ Dalších 5 fotografií
SVĚDKOVÉ PROMLUVILI
Událost ze čtvrtka 6. prosince, kdy měl podle svých slov novinář Jan Tuna (45) během vánočního večírku Seznamu dostat nakládačku od vyhazovačů, dostává další obrysy. Tentokrát promluvili lidé, kteří spíš podporují reportérovu verzi, než aby dávali za pravdu „mlátičkám“!

Tuna tvrdí, že dostal nabančeno za to, že si „dovolil“ požádat dýdžeje o zahrání songu „Omlátili mi za to hlavu o zeď,“ tvrdí moderátor spotřebitelského pořadu s tím, že po útoku má řadu zdravotních potíží.

Redakci eXtra.cz se nyní podařilo zkontaktovat dva účastníky párty. Jednou z nich je Tunův anděl strážný, který jej po incidentu ošetřil, druhým muž, jenž měl mít také rozepři se stejnou ochrankou.

A co tedy tvrdí dívka, jež Honzovi pomáhala

Slova zachránkyně

„Do té doby jsem se s Janem Tunou neznala. Zaregistrovala jsem ho těsně po tom incidentu. Stála jsem venku a kouřila a všimla si ho, jak se snažil dostat za kuřácký stan, asi aby lidé neviděli, jak z něj teče krev. Vypadal otřeseně a v šoku, ale rozhodně mi nepřipadal opilý. A myslím si, že dokážu dobře poznat, když je někdo pod vlivem,“ řekla eXtra.cz paní Klára.

„Stál, držel si pusu a snažil se nějak zastavit krvácení ze rtu. K tomu se mu ještě sloupla kůže z tváře. Snažila jsem se z něj dostat, jestli nepotřebuje zavolat sanitku, protože to krvácení nešlo zastavit. Samozřejmě nevěděl, jaké to údajné napadení bude mít následky, tak to odmítl. A popisoval mi, co se stalo, že se snažil dýdžeje požádat o to, aby mu zahrál písničku na přání. Podle toho, co říkal, se k němu ani nedostal, protože na něj měla skočit ochranka. Ale samozřejmě jsem u toho nebyla a neviděla jsem to. Nicméně bezprostředně poté měl rozbitý obličej, byl zmlácený a sám si to rozhodně neudělal,“ popisuje.

Krev prý z Tuny crčela necelou hodinu, Klára se ji snažila zastavit kapesníky a ledováním.

Proč nikdo neviděl útok

„Nedivím se, že ten útok nejspíš nikdo nezaregistroval. V celém SaSaZu byla strašná tma, nebylo vidět na krok, navíc bylo už po půlnoci, lidé se asi spíš věnovali vlastní zábavě než tomu, co se děje okolo. My se pak rozloučili. Jak byl pan Tuna v šoku, znovu odmítl záchranku a nechtěl ani taxíka. Chtěl se o sebe postarat sám, což by asi chtěl, i kdyby měl mnohem horší zranění,“ přidala své poznatky k události.

S vyhazovači má z toho samého večera podobnou, i když ne tak agresivní, zkušenost další zaměstnanec Seznamu. „Taky jsem se odhodlal nechat si zahrát písničku. V jednom případě se mi to povedlo, první dýdžej byl totiž kolega z firmy, tak od čehokoli upustili, když viděli, že se známe. Podruhé už tam byl asi nějaký známější dýdžej. Ukázalo se, že byl vůči prosbám o songy imunní. Když jsem za ním šel, ochranka mě drsně vystrkala z pódia. To mi na vánočním večírku, který pořádá firma, pro kterou dělám, připadalo zvláštní. Nevybíravě mi říkali, jak si takovou věc nesmím dovolovat. Bylo to divné,“ prozradil nám muž s iniciálami D. S.

Agrese ochranky

„Když jsem se pak dozvěděl, co se stalo Honzovi, bylo mi to líto, ale nebyl jsem překvapený. Sám jsem viděl, jak se ti tři pánové od ochranky u toho pódia chovají. Kdybych byl majitelem SaSaZu a dozvěděl bych se, co se stalo, asi bych se přetrhl, abych se hostovi osobně omluvil. Myslím si, že v tom podniku náš další firemní večírek nebude,“ dodal.

Samotné vedení SaSaZu se od incidentu distancovalo se slovy, že ochranku zajišťovala externí firma a reportéru Streamu vzkázalo, že na něj pošle právníky, pokud bude dál jejich klub poškozovat. Člověk ze společnosti, která na večírek dodala bodyguardy, dal najevo, že o útoku, jak ho Tuna popisuje, pochybuje, konkrétní ale nebyl.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy