Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Účastníci pařby po finále SuperStar mají pořádný malér! Za popíjení v hospodě do rána hrozí tučná pokuta

Porota Superstar pařila s vítězkou Barborou Piešovou až do rána.
Zdroj: Instagram Leoše Mareše
+ Další 2 fotografie
superstar
Party až do rána může přijít účastníky finále SuperStar pořádně draho. Ti se totiž v neděli rozhodli oslavit vítězství devatenáctileté Barbory Piešové v hospodě v Podolí. Jaksi ale všichni zúčastnění zapomněli, že z nařízení vlády se mají podniky zavírat ve 23 hodin.

O tom, že byla pařba divoká, není pochyb. Akce se účastnili nejen finalisté SuperStar, ale i produkce a hlavně porotci. Poslední hosté navíc oslavu opustili až v půl sedmé ráno. Problém ale je, že hospoda už měla být kvůli epidemii koronaviru dávno zavřená. Všem tak hrozí trest.

Mareš zůstal až do rána

"Viděl jsem tam asi šedesát lidí, jak paří v hospodě, která měla otevřeno celou noc. Seděli před ní na zahrádce a chodili i dovnitř, kde posedávali na baru," popsal akci očitý svědek pro deník Blesk, který o celé oslavě informoval. V problémech tak jsou například i všichni čtyři porotci Pavol Habera (58), Patricie Pagáčová (31), Marián Čekovský (43) a Leoš Mareš (44). Ten se také nenechal zahanbit a jak je jeho zvykem, pařil až do rána.

Celou situaci nyní řeší policie. "V současné chvíli můžeme potvrdit, že se případem zabýváme a zjišťujeme, zdali nedošlo k přestupkovému jednání," sdělila Blesku policejní mluvčí Lucie Drábková. Už teď je ale jasné, že k porušení zákazu došlo. Otázkou spíš je, kdo jaký trest dostane.

Cena za party bude velká

Největší průšvih nicméně hrozí provozovateli hospody, jelikož je jeho zodpovědností, aby byl podnik včas uzavřen. "Podle zákona o ochraně veřejného zdraví mu hrozí maximální pokuta tři miliony korun. Postih hostům hrozí jen tehdy, pokud nechtějí opustit prostor v požadovaný čas, to pak řeší policie," vysvětlila pro Blesk mluvčí ministerstva zdravotnictví Gabriela Štěpanyová.

Provozovateli hospody tak nezbývá doufat, než že mu účastníci afterparty nechali dostatečně tučné dýško.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy