Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Účastnice První večeře v slzách! Václav svými arogantními poznámkami rozplakal Pavlu

Reality show První večeře.
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
První večeře

Seznamovací show Zdeňka Pohlreicha První večeře stále pokračuje. Tentokrát se u jednoho stolu potkali fotograf z Prahy Václav (56) a pojišťovací poradkyně Pavla (53). Václav se představil jako romantická duše, ale zanedlouho se ukázala jeho pravá tvář. Chlubil se, že je asistent Felixe Slováčka nebo že měl v posteli modelky. Nakonec Pavlu i rozplakal.

Není vždy zárukou, že se první rande vydaří. To ostatně na vlastní kůži poznali dva účastníci reality show První večeře, kterou provází Zdeněk Pohlreich (64). K jednomu stolu se usadili šestapadesátiletý fotograf Václav a třiapadesátiletá pojišťovací poradkyně Pavla.

V medailonku o sobě Václav prozradil, že je romantik. „Živím se jako fotograf a jinak jsem vyučený elektrikář. Nekouřím, nejsem alkoholik. Byl jsem trochu silnější, tak jsem se snažil zhubnout, a to se mi teda podařilo. Jsem romantik a myslím, že romantika k lásce a vztahu patří. Dneska člověk vidí, že se romantika už moc nepoužívá,“ nechal se slyšet. Jenže romantiku si zřejmě každý člověk představuje jinak.

U večeře Pavle prozradil, že dělá asistenta Felixi Slováčkovi (78) a v minulosti pracoval třeba pro Dalibora Jandu či Pavla Trávníčka.O fotografech je známý, že se často spustí s těma modelkama, že jo. Tím jsem si taky prošel,” pochlubil se.

Krutá slova

Pavla si šla po večeři zkontrolovat make-up, když v tom uslyšela, jak se o ní Václav baví s personálem. „Jsem si představoval třeba nějakou třicítku, čtyřicítku. Ne takovouhle barku. Znám všechny, fotil jsem modelky. Kdybys viděl, jaký jsem měl holky. Jenomže došly prachy, došly holky. To mě asi pánbůh potrestal. Člověk řekne, jak to cítí,” nebral si servítky Václav, který sám není vlastník zrovna vysportovaného těla.

Poté, co Pavla tato slova uslyšela, rozplakala se. „Je to obrovská arogance. Málokdy se rozbrečím, všem se moc omlouvám. Je pravda, že jsem za koronaviru přibrala osm kilo, ale to snad není tak strašný,” hájila se. Nakonec se ale zachovala velmi statečně a na rozloučenou Václavovi popřála, aby si v budoucnu našel krásnou a hubenou modelku, která se o něj bude starat, prát mu a vařit.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy