Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Pavlína přežila klinickou smrt: Lubojatzky se dál profňukává MasterChefem, zuří diváci

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
MasterChef
V úterním díle MasterChefa se představilo 6 soutěžících a hned na začátku porotci řekli, že do dalšího kola postoupí už jen pět soutěžících. Na konci všichni soutěžící odešli na balkón a jediná Pavlína zůstala dole. Pak přišel zvrat, když porota řekla, že ufňukaná Pavlína postupuje také. Takže nikdo nevypadl a diváci zuří. Nikdo nemůže unést, že Pavlína postoupila dál, ačkoli naprosto pokazila druhé jídlo.

MasterChefovi dnes opět došlo na slzy. Už klasicky brečela samozřejmě Pavlína Lubojatzky. Nebyla však jediná, slzy neudržel Přemek Forejt ani Josef Nemrava. Ti ovšem plakali z úplně jiného důvodu, než známá fňukna Pavlína. Přemek a Pepa, na rozdíl od Pavlíny, plakali dojetím. Zato Pavlína se opět probrečela do dalšího kola.

Měla vypadnout, zuří diváci

V první výzvě vařili soutěžící se svými rodinnými příslušníky. Hned po první výzvě odešel na balkón Pepa s dcerkami. Na balkón se odebrali i ostatní rodinní příslušníci a dole zůstali jen soutěžící. Na ty čekalo druhé kolo úterního MasterChefa.

Sladký dezert nejvíce pokazila Pavlína. Mezitím, co ostatní soutěžící odešli na balkón, Pavlína zůstala dole úplně sama. Řada diváků se jistě už radovala, že fňukna jde konečně domů. Jenže to se nekonalo.

Pavlína nakonec postoupila do dalšího kola a diváci teď zuří. „To je taková komedie. Já už byla natěšená, že ta pipka vypadne a ona tam zůstala,“ napsala jedna z divaček.

„Nemám slov. To, co předvedla porota za komedii a Pavlína za blivanec, tak to přehnali. Ona musí k*uřit snad všem, celému štábu, protože to není možné,“ postěžoval si další. Negativními komentáři k MasterChefovi se to na sociálních sítích jenom hemží.

Související články

Další články