Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ubrečená Tereza z Výměny chce další dítě: Na přítele tlačí pomocí horoskopu!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
výměna manželek
Diváci, kteří pravidelně sledují pořad Výměna manželek si jistě pamatují ubrečenou Terezu. Ta si tuto přezdívku vysloužila poté, co se u náhradní rodiny zhroutila a volala mamince, že ji náhradní manžel uráží. Také kvůli tomu byla výměna předčasně ukončena. Tereza je nyní ve svých 22 letech pevně rozhodnutá, že chce s přítelem Markem rozšířit rodinu o dalšího člena. Její metody přemlouvání jsou však poněkud netradiční.

Tereza se svou účastí ve Výměně manželek ponížila před celým národem. U náhradní rodiny pomlouvala svého přítele, který v přítomnosti nové manželky ukázal, že je schopný naprosto normálně fungovat. Celý pořad vygradoval ve chvíli, kdy náhradní manžel Tereze řekl, že páchne a že se podle něj nesprchuje. Ta se potřebovala vyplakat u maminky, a tak celá show skončila. Z předchozího vztahu má Tereza malou dceru, kterou jí pomáhá vychovávat její nynější přítel Marek, na němž během pořadu nenechala nit suchou. Teď na něj tlačí, chce totiž dalšího potomka!

Marek, který neuposlechl rady náhradního manžela z druhé rodiny a od Terezy neutekl, má teď asi co dělat. Tereza se totiž rozhodla, že chce druhé dítě a Marka do tohoto kroku tlačí velmi neobvyklým způsobem. Vyfotila horoskop, který tvrdí, že nemá přemýšlet nad založením rodiny a rovnou konat. Přehlédla ale, že je v něm psáno i to, že to platí v případě, že žádné děti ještě nemá. Vzhledem k tomu, že s Markem Tereza vychovává svou dceru, tento argument se jí příliš nepovedl.

Facebook nabízí spoustu možností k trávení volného času a jednou z nich jsou i nesmyslné testy, které vám vygenerují náhodnou odpověď na otázku, která vás zajímá. Tereza si udělala test, který jí měl předpovědět, co ji čeká v roce 2019. Odpověď Terezu zřejmě velmi potěšila, protože podle testu bude jejím letošním překvapením dítě.

Marek se na sociálních sítích k jejím veřejným prosbám nevyjádřil nijak konkrétně. Facebookový test nekomentoval vůbec a k horoskopu přidal jen zamyšleného smajlíka, který se dá pochopit různě. Buď skutečně přemýšlí, že chtivou Terezu oplodní, nebo uvažuje, že uteče. To nám ukáže až čas.

Související články

Další články