Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ubrečená Tereza prozradila, jak u ní probíhaly svátky: Hvězda Výměny manželek zašla do detailů!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
zbytečné podrobnosti
Diváci, kteří pravidelně sledují pořad Výměna manželek si jistě pamatují ubrečenou Terezu. Ta si tuto přezdívku vysloužila poté, co se u náhradní rodiny zhroutila a volala mamince, že jí náhradní manžel uráží. Také díky tomu byla výměna předčasně ukončena. Tereza se teď v jedné ze skupin na sociální síti Facebook pochlubila, jak probíhaly její svátky a odtajnila toho až příliš.

Tereza se ve Výměně manželek zařadila mezi ženy, které ještě týdny probírala celá republika. V náhradní rodině pomlouvala svého přítele, neuměla se postarat o nejmladší dítě, o které následně musela pečovat jeho starší sestra a vyměněný manžel jí sdělil, že páchne. Teď se Tereza pochlubila tím, jak u ní probíhaly svátky. A reakce ostatních uživatelů sociální sítě na sebe nenechaly dlouho čekat.

Tereza toho sdělila možná až příliš. „Ku*va, to byly zas svátky, já to nechápu. 3 kg jsem sežrala, 4 vys*ala a 6 přibrala,“ napsala Tereza do skupiny, která se zaobírá sarkasmem a sarkastickými vti­py.

Někteří komentující se smáli, jiní se vztekali, další rovnou zaútočili. Někteří nechápou, proč tento příspěvek přidala do skupiny, která je už podle názvu evidentně zaměřená na sarkasmus.

Tereza se při výměně zhroutila v momentě, kdy jí náhradní manžel doporučil sprchu a sdělil jí, že páchne. Po tomto incidentu volala své matce a ta okamžitě dala nálož Ivaně, která její dceru zastupovala v domácnosti. Při závěrečné schůzce obou manželských párů bylo Terezině příteli doporučeno, aby utekl, dokud může. Ten tak však neučinil a přímo před kamerami svou milou požádal o ruku.

Reakce na Terezin příspěvek si můžete přečíst v galerii, některé z nich jsou opravdu ostré.

Související články

Další články