Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ubrečená Koblížková a dalších 10 nejdojemnějších fotografií ze StarDance, které jste neviděli!

Ubrečená Koblížková a dalších 10 nejdojemnějších fotografií ze StarDance, které jste neviděli!
Zdroj: facebook.com
Už dnes nás čeká další večer ve společnosti povedené partičky StarDance, a tak se můžeme těšit na další porci společenského tance a třpytivých garderób. V minulém kole soutěž opustil horký favorit Leoš Mareš, a tak jsme zvědaví, kdo půjde z kola ven dnes.

Vybrali jsme deset nejdojemnějších fotografií, které v letošním ročníku taneční soutěže vznikly Uvidíme, který uslzený pár přibude do fotogalerie dnes.

Osmý vyřazovací večer se stal osudným pro pár Leoš a Katarína, kteří byli horkými kandidáty, a tak bylo jejich vypadnutí velkým překvapením. Leošova nová partnerka Monika Koblížková vypadnutí svého miláčka nesla velmi těžce, a tak ukáplo i několik slziček.

Tradiční poslední tanec pro končící pár. Leoš se neubránil slzám, a tak ho musela jeho nádherná taneční partnerka Katarína utěšovat. Pár odešel ovšem se vztyčenou hlavou a za své výkony se rozhodně nemusí stydět.

Tak to je roztomilé. Takhle se k sobě s radostí tulili Jitka s Markem poté, co jim porota nadělila 4 desítky. Jejich paso doble bylo dokonalé, a tak si toto hodnocení po právu zasloužili.

Lukáš Pavlásek, Lucie Hunčárová a Nina Křehotová, tak to je partička, jak má být. Nina si sedmý večer věnovaný sbírce pro nadaci Paraple velmi užívala a svým svěřencům moc děkuje.

Radek Banga, Tereza Bufková a Anna Krátká se stali sedmý večer StarDance opravdovými kamarády. Radek s Terkou si Aničku předcházeli a při tanci jí přenechali velký prostor, aby si tento večer co nejvíce užila.

Tereza s Markem jsou opravdu ti nejlepší moderátoři. Navzájem se skvěle doplňují a funguje jim to spolu. I v soukromém životě se velmi obdivují a mají jeden k druhému velký obdiv. Harmonie a klid z nich přímo srší.

Foto z večera, kdy vypadla Leona Machálková. Pokaždé měla v publiku tu největší oporu, a to svého syna Artura, který mamince fandil a povzbuzoval ji.

Tato fotografie je ze šestého večera a je zde vidět naprostá spokojenost a dojetí Jitky a Marka z hodnocení poroty, které bylo víc než pozitivní.

Maruška a Marek po své salse. Porota rozebrala jejich tanec velmi pozitivně a podle toho vypadalo také hodnocení. Je vidět, že pár je v nebeských výšinách a nadmíru spokojen.

První, kdo musel soutěž opustit, byla Lucie, známá jako DJ Lucca, a její taneční partner Michal. Oba byli z vyřazení velmi smutní a Lucie se neubránila slzám. Přesto byla naprostou ozdobou soutěže.

Související články

Další články