Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Ubožák Kazma patří do lochu! Ani Linda Vojtová na něm nenechala kvůli Marešovi nit suchou

Linda Vojtová se přidala k hvězdám, které se zastaly Leoše Mareše.
+ Dalších 15 fotografií
Kamil Bartošek alias Kazma (32) nafingoval dopravní nehodu nedaleko domu Leoše Mareše (41), aby získal jeho Ferrari Spider. Moderátor se totiž vsadil, že měsíc bude jezdit pouze trabantem, a komukoliv, kdo jej uvidí v jiném voze, slíbil svůj luxusní vůz. Jenže Kazma přestřelil a poštval si proti sobě půlku Česka!

Po pornoherečce Daisy Lee (20) nebo královně plastických operací Evě Feuereislové (28) se ke sporu Leoše Mareše a Kazmy vyjádřila i supermodelka Linda Vojtová (32).

Vojtová, která uspěla jako modelka ve Spojených státech, sice šetřila vulgarismy, i tak ale na Kazmovi nenechala nit suchou. „Hm, tak to je hodně zlý. V Americe by už byl v lochu,“ je přesvědčená Vojtová.

Kazma kousek od Marešova domova nafingoval tragickou dopravní nehodu. A Leoš sedl do jiného vozu, protože chtěl pomáhat.

Mezitím se začalo spekulovat, že celá věc může být předem domluvená. Že si takhle hoši vzájemně udělali reklamu. Je jasné, že nepůjdou s pravdou ven hned, ale stejně je otázkou času, kdy to praskne.

Mohlo by vás zajímat

Další články