Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ubohá Týnuš Třešničková se drsně opřela do vtipné Sejrošky: Absolutně nepochopíte, co jí vzkázala

Týnuš by příště měla držet pusu a krok!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 25 fotografií
GLOSA: Mladičká youtuberka Týnuš Třešničková, která si libuje v plastických operacích, si opět nevidí do své vlastní pusy. Tentokrát se dost drsně opřela do své kolegyně, youtuberky Sejrošky, která byla nedávno hostem v show Jana Krause. Nutno podotknout, že Sejroška u Krause vážně zaválela a byla ohromně vtipná. Sám Kraus před ní smekl s tím, že je opravdu zábavná. Ale humor pro inteligentní lidi nejspíše nafrněné Týnušce nevoní a Sejrošce poslala vzkaz, který je úplně mimo.

Youtuberka Týnuš Třešničková je bezpochyby hezké děvče, které velmi dbá na svůj vzhled a postavu. Co se týče inteligence, tam to bohužel už trochu pokulhává. Týnuška má nepřeberné množství fanoušků, pro které je vzorem a jakousi modlou.

A pak je tady druhá skupina lidí, která si z Týnuš dělá srandu, protože tahle holka si absolutně nevidí do pusy. Není to tak dávno, co na sociálních sítích rozhlašovala, že by se všechny dívky měly mít rády takové, jaké jsou a kvůli nikomu a ničemu by se neměly měnit.

Jenomže když už něco takového Týnuš říká, měla by se toho držet v prvé řadě ona sama, nebo takové řeči vůbec nevypouštět z úst. Samotná mladičká youtuberka nebyla spokojená se svým vzhledem a místo toho, aby se přijala taková, jaká je, jak všem tvrdí, rozhodla se mezi své koníčky zařadit časté návštěvy plastických operací.

Nechala si zvětšit ňadra a také pravidelně dochází na vyplnění rtů. Za tohle už v minulosti sklidila od lidí velkou kritiku. V současné době šlápla Týnuška opět úplně vedle. Nprosto nesmyslně se pustila do youtuberky Sejrošky, která byla hostem v show Jana Krause.

Sejroška je youtuberka, která si dělá srandu a paroduje právě takové kreatury jako Týnuš Třešničková. U Krause pobavila nejenom publikum, ale i samotného moderátora, který poznal, že to, co Sejroška dělá, je ohromně vtipné.

S tím se ale nějak neztotožnila Týnuška, jejíž humor je suchý jako týden zapomenutý krajíc chleba někde v rohu bytu. I přesto Sejrošce vzkázala: „Já se omluvám, ale mně tahle slečna nepřijde vtipná. Ráda si sama ze sebe a celkově youtube světa udělám srandu, ale tohle? Snaha o vtípky, mně to přijde primitivní.“

Tohle jsou 2 důležité vzkazy pro Týnuš Třešničkovou:

  • Ukazuj dál svá prsa, buď hezká, ale hlavně mlč a už nemysli.
  • Ty si nemůžeš dělat srandu sama ze sebe ani z YouTube světa, protože ty nevíš, co je sranda a naprosto postrádáš smysl pro humor.

Související články

Další články