Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ubohá nicka! Kadeřávková z Ulice slyší kritiku za žhavé foto

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
drsná kritika
Rozina z Ulice odhodila zábrany. Anna Kadeřávková (22) se na sociální síti pochlubila pořádně žhavou fotkou. Rozhodně je to ta nejodvážnější fotka její kariéry. Od sledujících za to schytává velkou kritiku.

Anna Kadeřávková to na sociální síti pořádně rozpálila. Pověsila si tam fotku, ze které nezůstane v klidu žádný chlap. Rozhodně je to ta nejžhavější fotka její kariéry.

Rozina z Ulice se nechala vyfotit ve spodním prádle a zakrývá ji jenom sako. V ruce drží banán a vyplazuje jazyk. Co tím chtěla naznačit, není úplně jisté. Ale i pro sledující zůstávají otazníky nad banánem.

Svoje sledující nyní rozdělila na dva tábory. Půlka ji vychvaluje a ta druhá zase silně kritizuje. "Trochu moc," píše se pod fotkou. "Holčičko, ubohé. Za každou cenu udělat jakoukoliv číčovinu, aby děti klikaly a přísun ničím nezasloužených zlaťáků nevysychal. Jsi nicka, tvůj pád je v dohledu," píše se v komentářích. Snímek, kterým se pochlubila Kadeřávková, naleznete ve fotogalerii. Co si o tom myslíte vy?

Anička si zahrála princeznu v pohádce Kouzelník Žito. A diváci jí nyní vyčítají, že takhle se princezna zkrátka nechová.

Kadeřávková v současné době randí s raperem, který si říká Strapo (29).

Související články

Další články