Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ubohá kopie Ano, šéfe! Diváci šéfovou zasypávají kritikou, je to pro ně propadák roku!

Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
trapas
V pondělí večer byl odvysílán první díl pořadu Ano, šéfová. Už během prvních pár minut vysílání se začali na sociálních sítích diváci bouřit proti jeho protagonistům. Co konzumentům televizní zábavy tolik vadí na Jitce Pagana a jejím synovi Santovi? A proč nebude mít pořad nikdy tak vysokou sledovanost jako originál se Zdeňkem Pohlreichem?

Diváci televize Prima mají jasno. Ještě před uvedením první epizody Ano, šéfová! byli téměř všichni přesvědčeni, že pořad bude ubohou kopií originální série se Zdeňkem Pohlreichem a protagonisté už od jejich představení vzbuzují v divácích silné nesympatie. Po včerejší premiéře se sledující pořadu ve svých názorech ještě více utvrdili.

„Říct v létě proč tam nehoří krb, nebo se zeptat co je XXL klobása mluví za vše.“ tvrdí rozhořčený divák. Komentářů ohledně neschopnosti české mamá a jejího synka je plný internet. Najdou se ale i tací, kteří to s pořadem nechtějí tak rychle vzdát. „Uvidíme, třeba jsou mistři ve svém oboru, dejte jim šanci.“ zastává se Českem nenáviděné dvojky další divák.

Největší rozruch vyvolalo, když si nyní už nechvalně známá famílie přizvala na pomoc profesionálního kuchaře. V lidech to vyvolalo dojem, že oni samotní neumí vařit a že v pořadu o vaření tedy nemají co dělat. Zdeněk Pohlreich byl podle nich profesionál tělem i duší, nikoho nenapodoboval a dokázal restauračním zařízením dopomoct k úspěchu i bez nutnosti najímat další personál.

Sledující jsou přesvědčeni, že během pár týdnů pořadu klesne sledovanost natolik, že televize Prima raději začne opakovat staré epizody originálního pořadu s Pohlreichem, kterého postrádají. Produkce je dle diváckých názorů zoufalá a Primě klesá úroveň. Někteří uživatelé Facebooku otevřeně přiznali, že díky této šaškárně, jak pořad nazývají, zruší odběr stránek televizní stanice. Prý nechtějí Jitku Pagana a jejího syna Santa vidět ani v televizi, natož na obrazovkách svých telefonů a počítačů.

Kritika, která se na kuchařskou dvojici snesla, je opravdu sžíravá. „To je tak trapný, až to bolí,“ shrnuje jedna z nich. Podívejte se na komentáře do galerie.

Související články

Další články