Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Uběhlo více než 10 let od natáčení Okresního přeboru: Takhle se změnili jeho hrdinové

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 16 fotografií
proměna
Oblíbený seriál Okresní přebor se vrací a od jeho natočení uběhlo více než deset let. Ze seriálu o amatérských fotbalistech ze Slavoje Houslice se za tu dobu stala kultovní záležitost. Můžete si s námi připomenout, jak se během let změnili hlavní hrdinové. Jak dnes vypadá sukničkář Áda nebo depresivní Jarda?

Je až k neuvěření, že nezapomenutelný seriál Okresní přebor se poprvé vysílal už před deseti lety. Za to moře času se proměnili i hlavní hrdinové komedie z prostředí pralesní fotbalové ligy.

"Počkej, ty vole, já jsem novej trenér. Já jsem trenér. Nekecej, dyť jsme se domluvili, že já jsem trenér, ne? Ty vole, jakou licenci, ty vole? Počkej, Hnátek taky neměl licenci. Nebo jo?" rozčiloval se Jirka Luňák v podání Ondřeje Vetchého Ten dokonale vystihl obyčejného chlapa zblázněného do fotbalu. Geniální postavou je také veterinář Áda, kterého ztvárnil Leoš Noha a který se otočil a vlezl pod každou sukni.

A jak se změnil otylý Jarda (David Novotný), zhulený výčepní Jarmil (Ladislav Hampl) nebo předseda Václav (Luděk Sobota) a další herci z Okresního přeboru?

Podívejte se na ně v galerii!

Související články

Další články