Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Uběhlo devět let od smrti Amy Winehouse: Co se zpěvačkou udělaly drogy, je děs

Uběhlo devět let od smrti Amy Winehouse: Co se zpěvačkou udělaly drogy, je děs
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
nešťastný konec
Jazz, divoká duše a v neposlední řadě večírky. Tak lze popsat božskou zpěvačku Amy Jade Winehouse kterou zabily drogy. Uplynulo tak již devět let od doby, kdy ve věku 27 let zemřela. V průběhu let ji provázela náročná životní období a ke sklonku života už byla zpěvačka kvůli drogové závislosti k nepoznání.

Už v dětství se talentovaná zpěvačka Amy Winehouse (36) potýkala s psychickými problémy. Když jí bylo devět let, její otec opustil matku. Amy tak vyrůstala v rukou samoživitelky. Časté deprese také zmiňovala ve svých skladbách.

Aby zapomněla na osobní problémy, často navštěvovala noční kluby. V jednom z nich dokonce potkala svou tehdejší životní lásku a manžela Blakea Fielder-Civila. Ten ji údajně stáhl do světa návykových látek. Jejich vztah byl však velmi komplikovaný a jako na horské dráze. Několik měsíců po vytoužené svatbě se Amy dokonce předávkovala drogami a skončila v nemocnici. Podle doktorů měla velké štěstí, že vůbec přežila.

Hádkami to ale mezi partnery neskončilo a situace se vyhrotila natolik, že Blake zpěvačku napadl. V tu chvíli ale skončil za mřížemi a Amy se rozhodla pro soukromý detox na ostrově Svatá Lucie. Závislosti na alkoholu se však v té době nezbavila.

Amy Winehouse se po návratu ještě chvíli udržela bez drog. Opět nastartovala svou kariéru a chystala se na turné. To se ale nakonec nekonalo, zpěvačka se vrátila ke svému starému životu. Začala mít deprese, užívala drogy a pila příliš mnoho alkoholu. Sebedestruktivní sklony nakonec zapříčinily její smrt. Svou druhou šanci na život tak promrhala.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy