Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Uběhlo 30 let od premiéry Války Roseových: Kathleen Turner se zakulatila, z Douglase je elegán

+ Další 4 fotografie
komedie
Od natočení kultovní komedie Válka Roseových uplynulo už neuvěřitelných 30 let. Snímek o tom, jak se z rozvodu může stát boj na život a na smrt baví diváky dodnes a to především kvůli hereckému obsazení. Kathleen Turner (65) a Michael Douglas (75) předvedli neuvěřitelný herecký výkon. Za ta léta od natočení se ale velmi změnili. Zatímco Kathleen se trošku zakulatila, z Michaela je elegán v letech.

Ačkoliv vztah Roseových vypadal na počátku jako láska na celý život, po 17 letech manželství zkrátka přestalo klapat. Barbara má chuť praštit svého muže Olivera pokaždé, když ho vidí a tak podá žádost o rozvod. To vyvolá válku, která nemá žádné hranice.

ůKathleen Turner":https://www.extra.cz/…hleen-turner a Michael Douglas zahráli role rozkmotřených manželů tak skvěle, že diváky film Válka Roseových baví i po dlouhých 30 letech od natočení. Oba herci si zahráli ještě ve spoustě dalších snímků a ačkoliv dnes už tempo jejich kariéry už není tak zběsilé jako dřív, na veřejnosti se stále objevují.

Kathleen si diváci kromě tohoto snímku všimli i v seriálu Přátelé, kde si zahrála otce Chandlera Binga. Kdo herečku neznal, nemusel ani tušit, že se opravdu nejedná o muže převlečeného za ženu. Roli transvestity zvládla na výbornou. Dnes už hraje jen v několika menších televizních seriálech, především v komediálních. Trošku se zakulatila, ale stále vypadá skvěle.

Michael Douglas měl kariéru ještě úspěšnější než Katleen, především českým divákům je mnohem známější. Prošel si ale rakovinou, která ho zmohla a tak se nyní šetří a nehraje v příliš projektech najednou. Šarm ho neopustil ani v pětasedmdesáti a je z něj sympatický postarší elegán.

Na to, jak dnes hrdinové kultovní komedie vypadají, se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články