Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Uběhlo 22 let od natáčení Titaniku: Podívejte se, jak se změnili herci z oscarového dojáku

+ Dalších 12 fotografií
galerie
Od natočení Titaniku uběhlo už neuvěřitelných 22 let. I po takové době oscarový snímek diváky stále baví a nejedna citlivá povaha u jeho sledování uroní pár slz. Někteří herci se od té doby změnili k nepoznání, jiní jsou v podstatě pořád stejní a někteří už bohužel z tohoto světa odešli.

Romantický příběh Rose, dívky pocházející z bohaté rodiny, a Jacka, chudého mladíka, který lístky na Titanic vyhrál v kartách, se nikdy neomrzí. Ani po 22 letech se někteří diváci neubrání slzám při pohledu na tragický konec jedné velké lásky. Sami herci na Titanic vzpomínají v dobrém.

Kate Winslet bylo pouhých 21 let, když si zahrála mladičkou Rose. Nyní už jí je 43, kupodivu ale vypadá stále tak dobře jako před lety. Leonardo DiCaprio sice už není tím roztomilým mladíčkem, trošku nabral na váze, je ale velkou hvězdou a v kariéře se mu velmi daří. U ostatních postav, jako jsou například Cal Hockley, matka Rose či nepotopitelná Molly Brown, je změna vzhledu už o něco drastičtější.

Podívejte se do galerie, jak dnes vypadají herci, které si svět v trháku Titanic zamiloval. Například malá Cora, se kterou Jack tancoval na mejdanu v podpalubí, je dnes už krásná dospělá žena. Mrkněte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články