Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Cameronův Titanic vyplul poprvé před 22 lety: Některé herce byste dnes už ani nepoznali

Cameronův Titanic vyplul poprvé před 22 lety: Některé herce byste dnes už ani nepoznali
Zdroj: Se souhlasem Paramount Pictures and Twentieth Century Fox / Profimedia / Koláž eXtra
+ Dalších 11 fotografií
proměny
Příběh chudého mladíka Jacka Dawsona a bohaté dědičky Rose DeWitt Bukaterové je nesmrtelný. Romantická komedie Jamese Camerona měla premiéru v roce 1997. Jak se změnili herci z kultovního trháku, který byl oceněn Oscarem? Některé herce byste poznali i dnes, někteří se změnili k nepoznání a někteří už nejsou na tomto světě...

Romantický příběh Rose, dívky pocházející z bohaté rodiny, a Jacka, chudého mladíka, který lístky na Titanic vyhrál v kartách, se nikdy neomrzí. Ani po 22 letech se někteří diváci neubrání slzám při pohledu na tragický konec jedné velké lásky. Sami herci na Titanic vzpomínají v dobrém.

Kate Winslet bylo pouhých 21 let, když si zahrála mladičkou Rose. Nyní už jí je 43, kupodivu ale vypadá stále tak dobře jako před lety. Leonardo DiCaprio sice už není tím roztomilým mladíčkem, trošku nabral na váze, je ale velkou hvězdou a v kariéře se mu velmi daří. U ostatních postav, jako jsou například Cal Hockley, matka Rose či nepotopitelná Molly Brown, je změna vzhledu už o něco drastičtější.

Podívejte se do galerie, jak dnes vypadají herci, které si svět v trháku Titanic zamiloval. Například malá Cora, se kterou Jack tancoval na mejdanu v podpalubí, je dnes už krásná dospělá žena. Mrkněte sami.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy